Pluhy, brány, rotavátory

Brány nesené
Brány nesené v tříbodovém závěsu traktoru, vybaveny klasickými měnitelnými hroty, vyráběny v šířkách 120 cm a 140 cm. Rám je součástí.
Kypřič radličkový - otočný typ
Nesený pasivní radličkový kypřič k přípravě a provzdušnění půdy před výsevem nebo po sklizni. Vybaven otočným závěsem umožňujícím snadnou modifikaci kypřících radliček za ohrnovací radlice. Vyráběn v šířce záběru od 100 do 150 cm. Pracovní hloubka do 15 cm. Nastavení hloubky zpracování válcem.
Kypřič radličkový - pevný typ
Nesený pasivní radličkový kypřič k přípravě a provzdušnění půdy před výsevem nebo po sklizni. Uchycen v tříbodovém závěsu traktoru. Vyráběn v šířce záběru od 100 do 150 cm. Pracovní hloubka do 15 cm. Na nosný rám možno uchytit také přídavné ohrnovací radlice na ohrnování brambor.
Luční brány
Brány sestávající z vlečné sítě a masivního rámu, nesené v tříbodovém závěsu traktoru. Určené zejména ke kultivaci luk a pastvin, provzdušnění a srovnání terénu. Vyráběny buď v šířce záběru 2m, 3m, 4m, 5m. Od třímetrové verze jsou boční části sklopné, možno dodat i s hydraulickým sklápěním bočních částí.
Luční brány za čtyřkolku - vlečná síť
Modifikace lučních bran pro čtyřkolky (terénní automobily), připojené na ISO kouli, nemají rám, jen přední a zadní nosník, což umožňuje síť jednoduše smotat. Přepravu ulehčuje i odnimatelné oje. Brány jsou určeny zejména ke kultivaci luk a pastvin. Vyráběny v šířce záběru 1,8 m. Vlastní výrobek, kvalitní dílenské zpracování.
Luční brány za čtyřkolku s odnimatelnými koly
Modifikace lučních bran pro čtyřkolky (terénní automobily), připojené na ISO kouli, umožňují přepravu po vlastních demontovatelných pojezdových kolech. Brány jsou určeny zejména ke kultivaci luk a pastvin. Pracovní záběr 2 m. Vlastní výrobek, kvalitní dílenské zpracování.
Pluh jednostranný PNJ
Jednostranný pluh se stavitelným hloubkovým kolem. Vhodný pro střední orbu či podmítku. Pracovní hloubka 200 - 220 mm. Vyráběn ve verzi se dvěma, třemi nebo čtyřmi radlicemi. Radlice jsou uchyceny střižným šroubem chránícím radlici při střetu s pevnou překážkou.
pluh obracák P01, P02, POS, POSH
Obracecí jedno nebo dvouradličný pluh pro střední orbu a podmítku. Vybaven výškově stavitelným hloubkovým kolem. Pracovní hloubka 200 mm. Vyráběn ve verzi s ručním otáčením a verzi otáčené hydraulicky (P02-H). Dodací lhůta 14 dní až 3 týdny, možno vyrobit i v jiných modifikacích.
Radlice ohrnovací
Sada dvou kusů přídavných ohrnovacích radlic k vytváření rýh pro sadbu brambor a jejich ohrnování. Radlice lze snadno připojit k rámu radličkového kypřiče. Šířka radlice snadno nastavitelná od 20 do 50 cm.
Rotavátor T 105 -T 155
Rotační kypřič, vhodný k předosevní přípravě půdy, kypření, drcení plevelů, strnisk apod. Vyráběn v šířkách záběru od 105 cm do 155 cm. Hloubka záběru 90 mm. Uchycen v tříbodovém závěsu traktoru. Pohon kardanovou hřídelí, která je součástí a je v ceně rotavátoru.
Segmenty do lučních bran
Segmenty do lučních bran (lučního smyku) "kombi", z jedné strany hroty k užití na louky a pastviny, z druhé strany ploché pro smykování pole. Masivní litinové, s otvory pro spojovací kroužky.

Les Agro Komplex
Radim Krestýn
tel: 776 07 12 83
email:
web: www.lesagrokomplex.cz

--------------------------------------------------

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME:

Jutový motouz TEX 827x4

- balení 4,4 až 4,6 kg

-vysoká pevnost v tahu

-vhodný do svinovacích lisů

- každý návin zabalen ve fólii

jutový motouz

100% juta,

cena za návin 414 Kč bez DPH

(501 Kč včetně DPH)

další informace v kategorii

Jutový mtouz, pytle..

(vlevo v liště)

 

Prodej medoviny:

NOVOZÁMECKÁ

 MEDOVINA

medovina 1

Vlastní produkt vyráběný  z nejkvalitnějšího medu, přírodní cestou, bez dolihování  a dobarvování.

alkohol: 13%, plněna do dvou typů lahví.

Lahev o objemu 500 ml =  120 Kč

Lahev  o objemu 1000 ml = 210 Kč

 

UŽITEČNÉ ODKAZY:

ohřevné koše proti jarním mrazům:

http://www.zhavykos.cz/

lovecké a myslivecké potřeby Brno:

http://www.ibo.cz/shop-lovecke-potreby-brno/126/