Pluhy, brány, rotavátory

Brány diskové
Univerzální nářadí pro úpravu a zpracování půdy před výsevem, po sklizni nebo k udržování stálého úhoru. Dvě za sebou uložené sekce zubatých talířů. Vyráběny v šířce záběru od 110 do 200 cm.
Brány nesené
Brány nesené v tříbodovém závěsu traktoru, vybaveny klasickými měnitelnými hroty, vyráběny v šířkách 120 cm a 140 cm. Rám je součástí.
Kypřič hloubkový
Hloubkový kypřič k provzdušňování půdy a odstraňování starých kořenových systémů. Uchycen v tříbodovém závěsu traktoru. Vyměnitelné břity, nastavitelná hloubka.Vyráběn ve verzi se třemi nebo pěti noži.
Kypřič radličkový - otočný typ
Nesený pasivní radličkový kypřič k přípravě a provzdušnění půdy před výsevem nebo po sklizni. Vybaven otočným závěsem umožňujícím snadnou modifikaci kypřících radliček za ohrnovací radlice. Vyráběn v šířce záběru od 100 do 150 cm. Pracovní hloubka do 15 cm. Nastavení hloubky zpracování válcem.
Kypřič radličkový - pevný typ
Nesený pasivní radličkový kypřič k přípravě a provzdušnění půdy před výsevem nebo po sklizni. Uchycen v tříbodovém závěsu traktoru. Vyráběn v šířce záběru od 100 do 150 cm. Pracovní hloubka do 15 cm. Na nosný rám možno uchytit také přídavné ohrnovací radlice na ohrnování brambor.
Luční brány
Brány sestávající z vlečné sítě a masivního rámu, nesené v tříbodovém závěsu traktoru. Určené zejména ke kultivaci luk a pastvin, provzdušnění a srovnání terénu. Vyráběny buď v šířce záběru 2m nebo 4m. Čtyřmetrová verze má boční části sklopné, možno dodat i s hydraulickým sklápěním bočních částí.
Luční brány za čtyřkolku - vlečná síť
Modifikace lučních bran pro čtyřkolky (terénní automobily), připojené na ISO kouli, nemají rám, jen přední a zadní nosník, což umožňuje síť jednoduše smotat. Přepravu ulehčuje i odnimatelné oje. Brány jsou určeny zejména ke kultivaci luk a pastvin. Vyráběny v šířce záběru 1,8 m. Vlastní výrobek, kvalitní dílenské zpracování.
Luční brány za čtyřkolku s odnimatelnými koly
Modifikace lučních bran pro čtyřkolky (terénní automobily), připojené na ISO kouli, umožňují přepravu po vlastních demontovatelných pojezdových kolech. Brány jsou určeny zejména ke kultivaci luk a pastvin. Pracovní záběr 2 m. Vlastní výrobek, kvalitní dílenské zpracování.
Pluh jednostranný PNJ
Jednostranný pluh se stavitelným hloubkovým kolem. Vhodný pro střední orbu či podmítku. Pracovní hloubka 200 - 220 mm. Vyráběn ve verzi se dvěma, třemi nebo čtyřmi radlicemi. Radlice jsou uchyceny střižným šroubem chránícím radlici při střetu s pevnou překážkou.
pluh obracák P01, P02, POS, POSH
Obracecí jedno nebo dvouradličný pluh pro střední orbu a podmítku. Vybaven výškově stavitelným hloubkovým kolem. Pracovní hloubka 200 mm. Vyráběn ve verzi s ručním otáčením a verzi otáčené hydraulicky (P02-H). Dodací lhůta 14 dní až 3 týdny, možno vyrobit i v jiných modifikacích.
Radlice ohrnovací
Sada dvou kusů přídavných ohrnovacích radlic k vytváření rýh pro sadbu brambor a jejich ohrnování. Radlice lze snadno připojit k rámu radličkového kypřiče. Šířka radlice snadno nastavitelná od 20 do 50 cm.
Rotavátor T 105 -T 155
Rotační kypřič, vhodný k předosevní přípravě půdy, kypření, drcení plevelů, strnisk apod. Vyráběn v šířkách záběru od 105 cm do 155 cm. Hloubka záběru 90 mm. Uchycen v tříbodovém závěsu traktoru. Pohon kardanovou hřídelí, která je součástí a je v ceně rotavátoru.
Segmenty do lučních bran
Segmenty do lučních bran (lučního smyku) "kombi", z jedné strany hroty k užití na louky a pastviny, z druhé strany ploché pro smykování pole. Masivní litinové, s otvory pro spojovací kroužky.

Les Agro Komplex
Radim Krestýn
tel: 776 07 12 83
email:
web: www.lesagrokomplex.cz

--------------------------------------------------

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME

pásový obraceč sena OP 280

v akci za 13.500 Kč bez DPH

(16.335 Kč včetně DPH)

obraceč OP 280 4

další informace  naleznete v kategorii

Obraceče, shrabovače,..

(vlevo v liště)

 

OHŘEVNÝ KOŠ OPTIMAL 2 

-základní verze

739 Kč bez DPH

ohřevný koš 1

bližší informace v kategorii

Ohřevné koše

(vlevo v liště)

 

Jutový motouz TEX 827x4

-5 kg balení

-vysoká pevnost v tahu

-vhodný do svinovacích lisů

Fotografie0448

100% juta, cena 86 Kč/kg bez DPH

další informace v kategorii

Jutový mtouz, pytle..

(vlevo v liště)

 

Prodej medoviny:

NOVOZÁMECKÁ

 MEDOVINA

medovina 1

Vlastní produkt vyráběný  z nejkvalitnějšího medu, přírodní cestou, bez dolihování  a dobarvování.

alkohol: 13%, plněna do dvou typů lahví.

Lahev o objemu 500 ml =  110 Kč

Lahev  o objemu 1000 ml = 200 Kč

 

UŽITEČNÉ ODKAZY:

ohřevné koše proti jarním mrazům:

http://www.zhavykos.cz/

lovecké a myslivecké potřeby Brno:

http://www.ibo.cz/shop-lovecke-potreby-brno/126/