Mulčovače, sekačky na trávu

Bubnová sekačka s rozhozem trávy
Klasická masivní bubnová sekačka s dvěma bubny a rotujícími vyměnitelnými noži, vybavená navíc efektivním rozhozovým kolem, které posečenou píci ihned rozhazuje. Vhodná zejména k sečení vysoké trávy na seno. Vybavena vrchním plechovým krytem, vyráběna v šířce záběru 135, 165 a 185 cm.
Bubnová sekačka Z 135-165 -plachta
Klasická masivní bubnová sekačka s dvěma bubny a rotujícími vyměnitelnými noži. Vhodná zejména k sečení vysoké trávy na seno nebo píce ke krmení zvířat. Vybavena plachtovým krytem, vyráběna v šířce záběru 135 a 165 cm
Bubnová sekačka Z 135-185 -plech
Klasická rotační bubnová sekačka, dva bubny, rotující vyměnitelné nože, vhodná zejména k sečení vysoké trávy. Nesena mimo osu traktoru, uchycení v tříbodovém závěsu. Pohon kardanovou hřídelí. Vyráběna v záběrech 135, 165 a 185 cm.
Mulčovač EF 85-175
Rotační nožový mulčovač lehčího typu. Kompaktní a jednoduchý, bez možnosti bočního posuvu. Pohon kardanovou hřídelí. Vyráběn v šířkách záběru od 85 cm do 175 cm. Kardanová hřídel v ceně.
Mulčovač horizontální SL 110-160
Horizontální mulčovač s rotujícími noži jež trávu sečou a současně drtí. Vhodný k pravidelnému udržování travnatých porostů. Pohon kardanovou hřídelí. V zadu výškově stavitelné kolečko, vyráběn v šířkách záběru od 115 cm do 165 cm.
Mulčovač horizontální sadařský
Horizontální nožový mulčovač (sadařský), určený zejména do sadů a vinic k mulčování a drcení trávy, listí nebo slámy, či posklizňovému sečení porostů malin Robustní konstrukce s masivní převodovkou, možnost bočního výsuvu, výškově stavitelné opěrné kolo, vyráběn v záběru 160 nebo 180 cm.
Mulčovač kladivový GC 105-175
Rotační kladivový mulčovač robustní konstrukce s masivní litinovou převodovkou.Vhodný do těžších podmínek (neudržované travní porosty, mulčování réví, náletů apod). Převodovka jištěna volnoběžkou, standartně vybaven kladivy. Pohon kardanovou hřídelí. Vyráběn v šířkách záběru od 105 do 175 cm.
Mulčovač příkopový s hydraul. rukou
Příkopový mulčovač s hydraulickou rukou najde své využití zejména při údržbě travnatých ploch kolem komunikací, břehů vodotečí, mezí, apod. Hydraulicky ovládaná ruka umožní mulčování i v těžších terénních podmínkách (svažité a špatně přístupné příkopy, příkopy pod úrovní cest, terénní hrby).
Mulčovač s ramenem AGF-L , AGF-T
Rotační kladivový mulčovač s možností hydraulicky ovládanného posuvu a výkyvu do stran. Výkyvné rameno umožňuje mulčování mimo osu traktoru a naklápění sečného ústrojí - udržování příkopů, mezí, příkmenných pásů, apod. Dodáván s kardanovou hřídelí, která je v ceně mulčovače. Vyráběn v lehčí a těžší verzi.
Mulčovač se sběrným košem a hydr. zdvihem FC 120 H, FC 160 H
Mulčovač se sběrným košem pro plošné mulčování v lehčích podmínkách. Vyráběn v šířkách záběru 120 cm a 160 cm. Pohon kardanovou hřídelí. Vybaven hydraulickým otevíráním a zvedáním sběrného koše.
Mulčovač se sběrným košem FC 120, FC 160
Mulčovač se sběrným košem pro plošné mulčování v lehčích podmínkách. Vyráběn v šířkách záběru 115 a 155 cm. Pohon kardanovou hřídelí. Hydraulické otevírání sběrného koše, sečné ústrojí osazeno lehkými kladivy.
Mulčovač za čtyřkolku, AT 120
Mulčovač s vlastním benzínovým motorem s možností připojení k libovolnému tažnému zařízení - čtyřkolka, terénní auto, malotraktor. Šířka záběru 120 cm, hmotnost 230 kg. Výkon motoru 18 koní.
Posuv pro kladivový mulčovač
Hydraulicky ovládaný boční posuv pro kladivové mulčovače se záběrem 115 cm až 175 cm. Umožňuje cílené vychýlení mulčovače do strany až o 30 cm.
Sekačka třínožová s motorem FMN 120 M
Sekačka (mulčovač) se třemi rotujícími noži a vlastní motorovou jednotkou. Vhodná pro plošné sečení a mulčování pravidelně sečených travnatých ploch v lehčích terénních podmínkách a rovinatém terénu (hřiště, parky, městská zeleň). Šířka záběru 120 cm.

Les Agro Komplex
Radim Krestýn
tel: 776 07 12 83
email:
web: www.lesagrokomplex.cz

--------------------------------------------------

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME:

Jutový motouz TEX 827x4

-5 kg balení

-vysoká pevnost v tahu

-vhodný do svinovacích lisů

jutový motouz

100% juta,

cena 86 Kč/kg bez DPH

další informace v kategorii

Jutový mtouz, pytle..

(vlevo v liště)

 

Rozmetadlo dvoutalířové 600 l

 

Rozmetadlo dvoutalirove 1

Žárově zinkované, dvoutalířové

rozmetadlo průmyslových hnojiv,

Nyní do 31.7. v akční ceně

25.900 Kč bez DPH

Další informace v kategorii

Rozmetadla, radlice..

(vlevo v liště)

 

Prodej medoviny:

NOVOZÁMECKÁ

 MEDOVINA

medovina 1

Vlastní produkt vyráběný  z nejkvalitnějšího medu, přírodní cestou, bez dolihování  a dobarvování.

alkohol: 13%, plněna do dvou typů lahví.

Lahev o objemu 500 ml =  110 Kč

Lahev  o objemu 1000 ml = 200 Kč

 

UŽITEČNÉ ODKAZY:

ohřevné koše proti jarním mrazům:

http://www.zhavykos.cz/

lovecké a myslivecké potřeby Brno:

http://www.ibo.cz/shop-lovecke-potreby-brno/126/